O nas

szkolenia, doradztwo, inwestycje
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://incrypto.pl/wp-content/uploads/2020/09/team_02.png

Firma inCrypto powstała, by ułatwić naszym klientom zakończone sukcesem inwestycje na rynku kryptowalut.

W tym celu:

  • prowadzimy niezbędne szkolenia
  • wspieramy technicznie klientów w zakresie wybranych kryptowalut (kryptoaktywów)
  • oferujemy pomoc w zakresie zakupu, przechowywania, sprzedaży i sprawozdawczości.

Symbolem inCrypto jest wieloryb. W środowisku kryptowalutowym mianem wieloryba określa się osobę dysponującą wielkim kapitałem. To nasz wspólny cel.

Wiele osób chce wejść na rynek kryptowalut (kryptoaktywów), jednak nie ma czasu na zaznajomienie się z tą technologią. Nawet jeśli podejmie się staranną analizę, zazwyczaj pojawiają się pytania natury technicznej czy ekonomicznej, na które nie można od razu znaleźć satysfakcjonujących odpowiedzi. Nauka na własnych błędach nie zawsze jest skuteczna. Brak odpowiedniego doradztwa i pomocy, aco za tym idzie nieskuteczne eksperymentowanie mogą spowodować utratę znacznej części lub nawet całej zainwestowanej kwoty.

Współpraca z inCrypto pozwala zredukować ryzyko, a także stres związany z potencjalnym niepowodzeniem inwestycyjnym.

W inCrypto oczywiście nie znamy przyszłości – żaden z uczestników rynku jej nie zna. Wiemy jednak, jak można uniknąć powszechnie popełnianych typowych błędów

Specjalizacja w zakresie technologii blockchain oraz DeFi (Decentralized Finance) jest rozwinięciem dotychczasowej praktyki i doświadczeń zarządu uzyskanych w działalności związanej z oprogramowaniem finansowym, a także z inwestycjami w złoto fizyczne.

Przychody inCrypto pochodzą z opłat za obsługę techniczną, konsultacje i szkolenia.

https://incrypto.pl/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_03.png
https://incrypto.pl/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_05.png

Nasza misja

Misją inCrypto jest zapewniać dostęp do rynku, wiedzy oraz dobrych praktyk w zakresie kryptowalut.
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://incrypto.pl/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_04.png

FAQ

Odpowiadamy na często zadawane pytania
Czym jest inCrypto?

inCrypto.pl jest serwisem internetowym dedykowanym  usługom w zakresie kryptowalut. Podmiotem prowadzącym ww. serwis jest Reheq.com. Reheq.com sp. z o.o. ul. Narutowicza 40/1 90-135 Łódź NIP: 7252121391 KRS: 0000603393. Kapitał zakładowy 100 000 zł w całości opłacony.

W których kryptoaktywach specjalizuje się inCrypto?

Specjalizujemy się w następujących kryptoaktywach: Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC), Litecoin (LTC), Stellar Lumens (XLM), XRP, Zcash (ZEC) oraz innych wymienionych w zakładce „notowania”.

Jakie doświadczenie posiada inCrypto?

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie inwestowania w kryptowaluty oraz w złoto fizyczne. We wcześniejszych latach zajmowaliśmy się m.in. tworzeniem programów integracji systemów finansowych, usług związanych z bezpieczeństwem oraz data center. Mamy istotne kompetencje – posiadamy dogłębną znajomość zagadnień gospodarczych, w tym związanych z analizą wskaźnikową czy analizą zjawisk mikro i makroekonomicznych. Posiadamy wieloletnią praktykę w zarządzaniu spółkami kapitałowymi oraz w prowadzeniu inwestycji we współczesnych realiach gospodarczych i prawnych.

Jaka jest różnica pomiędzy indywidualnym inwestowaniem w kryptoaktywa a inwestowaniem we współpracy z inCrypto?

Podmioty i osoby wchodzące na rynek kryptoaktywów zazwyczaj dokonują transakcji za pomocą nieznanych czy niepewnych pośredników, czasem przy cenach zawyżonych od kilku do nawet 30 procent. W niektórych przypadkach współpraca z takimi pośrednikami może nieść za sobą poważne konsekwencje prawne i finansowe, łącznie z utratą całego kapitału.

Nieumiejętne zarządzanie kluczami prywatnymi może narazić klienta na dodatkowe ryzyko częściowej lub całkowitej utraty kryptoaktywów. Nasza firma inCrypto jako podmiot wyspecjalizowany posiada zabezpieczenia techniczne, które minimalizują ryzyko ataku hakerskiego i utraty kluczy prywatnych. Mamy pełną świadomość tego, czego nie należy robić oraz tego, na co koniecznie trzeba zwracać uwagę i przy czym zachować ostrożność.

Co z podatkami?

Firma inCrypto gromadzi dane związane z zakupem i sprzedażą kryptowalut, więc na życzenie klienta przygotowujemy dane do deklaracji podatkowej (co zawiera się w cenie usługi).

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image